aimeos-core - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: !=
nl: Niet gelijk aan

en: <
nl: Kleiner dan

en: <=
nl: kleiner dan of gelijk aan

en: ==
nl: gelijk aan

en: =~
nl: begint met

en: >
nl: groter dan

en: >=
nl: Groter dan of gelijk aan

en: ~=
nl: bevat

en: address:delivery
nl: Bezorg adres

en: address:payment
nl: Factuur adres

en: service:delivery
nl: Bezorging

en: service:payment
nl: Betaling

en: attribute
nl: attribuut

en: basket
nl: mand

en: catalog
nl: catalogus

en: customer
nl: klant

en: group
nl: groep

en: locale
nl: plaatselijke

en: order
nl: bestel

en: price
nl: prijs

en: review
nl: beoordeling

en: rule
nl: regel

en: stock
nl: voorraad

en: subscription
nl: abonnement

en: supplier
nl: leverancier

en: text
nl: tekst
