aimeos-core - en to el translation catalogue (54 entries)

en: Adding product with ID "%1$s" is not allowed
el: Δεν επιτρέπεται η προσθήκη προϊόντος με αναγνωριστικό "%1$s"

en: Available attribute IDs "%1$s" do not match the given attribute IDs "%2$s"
el: Τα διαθέσιμα αναγνωριστικά χαρακτηριστικών "%1$s" δεν ταιριάζουν με τα συγκεκριμένα αναγνωριστικά χαρακτηριστικών "%2$s"

en: Basket item at position "%1$d" cannot be changed
el: Το στοιχείο καλαθιού στη θέση "%1$d" δεν μπορεί να αλλάξει

en: Basket item at position "%1$d" cannot be deleted manually
el: Το στοιχείο καλαθιού στη θέση "%1$d" δεν μπορεί να διαγραφεί με μη αυτόματο τρόπο

en: Category is not available
el: Η κατηγορία δεν είναι διαθέσιμη

en: Class "%1$s" does not implement "%2$s"
el: Η κλάση "%1$s" δεν υλοποιεί την "%2$s"

en: Class "%1$s" does not implement interface "%2$s"
el: Η κλάση "%1$s" δεν υλοποιεί τη διασύνδεση "%2$s"

en: Class "%1$s" not available
el: Η κλάση "%1$s" δεν είναι διαθέσιμη

en: Class "%1$s" not found
el: Η κλάση "%1$s" δεν βρέθηκε

en: Controller path is empty
el: Η διαδρομή του ελεγκτή είναι κενή

en: Coupon code "%1$s" is invalid
el: Ο κωδικός κουπονιού "%1$s" είναι άκυρος

en: Coupon code "%1$s" is invalid or not available any more
el: Ο κωδικός κουπονιού "%1$s" είναι άκυρος ή δεν είναι πλέον διαθέσιμος

en: Coupon for code "%1$s" is not available any more
el: Το κουπόνι για τον κωδικό "%1$s" δεν είναι πλέον διαθέσιμο

en: Domain "%1$s" is not supported
el: Ο τομέας "%1$s" δεν υποστηρίζεται

en: Invalid "%1$s" references for product with ID "%2$s"
el: Μη έγκυρες αναφορές "%1$s" για προϊόν με αναγνωριστικό "%2$s"

en: Invalid "%1$s" references for product with ID %2$s
el: Μη έγκυρες αναφορές "%1$s" για προϊόν με αναγνωριστικό %2$s

en: Invalid address properties, please check your input
el: Μη έγκυρες ιδιότητες διεύθυνσης, παρακαλούμε ελέγξτε την εισαγωγή σας

en: Invalid characters in class name "%1$s"
el: Μη έγκυροι χαρακτήρες στο όνομα της κλάσης "%1$s"

en: Invalid characters in controller name "%1$s"
el: Μη έγκυροι χαρακτήρες στο όνομα ελεγκτή "%1$s"

en: Invalid characters in controller name "%1$s" in "%2$s"
el: Μη έγκυροι χαρακτήρες στο όνομα ελεγκτή "%1$s" στο "%2$s"

en: Invalid class name "%1$s"
el: Μη έγκυρο όνομα κλάσης "%1$s"

en: Invalid domain "%1$s"
el: Μη έγκυρος τομέας "%1$s"

en: Invalid factory "%1$s"
el: Μη έγκυρο εργοστάσιο "%1$s"

en: Invalid price value "%1$s"
el: Μη έγκυρη τιμή τιμής "%1$s"

en: Invalid service attributes
el: Μη έγκυρα χαρακτηριστικά υπηρεσίας

en: Invalid value for address type "%1$s"
el: Μη έγκυρη τιμή για τον τύπο διεύθυνσης "%1$s"

en: List type for domain "%1$s" and code "%2$s" not found
el: Ο τύπος λίστας για τον τομέα "%1$s" και τον κωδικό "%2$s" δεν βρέθηκε

en: No article found for selected attributes and product ID "%1$s"
el: Δεν βρέθηκε κανένα άρθρο για τα επιλεγμένα χαρακτηριστικά και το αναγνωριστικό προϊόντος "%1$s"

en: No customer lists domain
el: Κανένας τομέας λιστών πελατών

en: No customer lists type code
el: Δεν υπάρχουν λίστες πελατών κωδικός τύπου

en: No item for "%1$s" (%2$s) found
el: Δεν βρέθηκε στοιχείο για το "%1$s" (%2$s)

en: No order item for ID "%1$s" found
el: Δεν βρέθηκε στοιχείο παραγγελίας για το αναγνωριστικό "%1$s"

en: No stock for product ID "%1$s" and type "%2$s" available
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμο απόθεμα για το προϊόν ID "%1$s" και τον τύπο "%2$s"

en: No unique article found for selected attributes and product ID "%1$s"
el: Δεν βρέθηκε μοναδικό άρθρο για τα επιλεγμένα χαρακτηριστικά και το αναγνωριστικό προϊόντος "%1$s"

en: Not allowed to access customer data for ID "%1$s"
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση σε δεδομένα πελατών για το αναγνωριστικό "%1$s"

en: Number of coupon codes exceeds the limit
el: Ο αριθμός των κωδικών κουπονιών υπερβαίνει το όριο

en: Product item with ID "%1$s" not found
el: Το στοιχείο προϊόντος με αναγνωριστικό "%1$s" δεν βρέθηκε

en: Requirements for coupon code "%1$s" aren't met
el: Οι απαιτήσεις για τον κωδικό κουπονιού "%1$s" δεν πληρούνται

en: Service item for type "%1$s" and ID "%2$s" not found
el: Δεν βρέθηκε στοιχείο υπηρεσίας για τύπο "%1$s" και αναγνωριστικό "%2$s"

en: Site is not available
el: Ο ιστότοπος δεν είναι διαθέσιμος

en: Temporary limit reached
el: Επίτευξη προσωρινού ορίου

en: Temporary order limit reached
el: Επίτευξη του προσωρινού ορίου παραγγελίας

en: The order has already been created
el: Η παραγγελία έχει ήδη δημιουργηθεί

en: There are not enough products "%1$s" in stock
el: Δεν υπάρχουν αρκετά προϊόντα "%1$s" σε απόθεμα

en: Unable to call method "%1$s"
el: Αδυναμία κλήσης της μεθόδου "%1$s"

en: Unable to call method "%1$s::%2$s"
el: Αδυναμία κλήσης της μεθόδου "%1$s::%2$s"

en: Unable to create provider "%1$s" for service with ID "%2$s"
el: Αδυναμία δημιουργίας παρόχου "%1$s" για υπηρεσία με αναγνωριστικό "%2$s"

en: Unable to find category "%1$s"
el: Αδυναμία εύρεσης της κατηγορίας "%1$s"

en: Unable to find product "%1$s"
el: Αδυναμία εύρεσης του προϊόντος "%1$s"

en: Unable to find supplier "%1$s"
el: Αδυναμία εύρεσης προμηθευτή "%1$s"

en: Unknown attributes "%1$s"
el: Άγνωστα χαρακτηριστικά "%1$s"

en: Unknown service attributes
el: Άγνωστα χαρακτηριστικά υπηρεσίας

en: You are not allowed to manage groups
el: Δεν επιτρέπεται να διαχειρίζεστε ομάδες

en: You can only add a review if you have ordered a product
el: Μπορείτε να προσθέσετε μια κριτική μόνο αν έχετε παραγγείλει ένα προϊόν.
