aimeos-core - en to et translation catalogue (54 entries)

en: Adding product with ID "%1$s" is not allowed
et: Toote lisamine ID-ga "%1$s" ei ole lubatud.

en: Available attribute IDs "%1$s" do not match the given attribute IDs "%2$s"
et: Olemasolevad atribuudi ID-d "%1$s" ei vasta antud atribuudi ID-dele "%2$s".

en: Basket item at position "%1$d" cannot be changed
et: Korvi elementi positsioonis "%1$d" ei saa muuta.

en: Basket item at position "%1$d" cannot be deleted manually
et: Korvi elementi positsioonil "%1$d" ei saa käsitsi kustutada.

en: Category is not available
et: Kategooria ei ole saadaval

en: Class "%1$s" does not implement "%2$s"
et: Klass "%1$s" ei rakenda klassi "%2$s".

en: Class "%1$s" does not implement interface "%2$s"
et: Klass "%1$s" ei rakenda liidest "%2$s".

en: Class "%1$s" not available
et: Klass "%1$s" ei ole saadaval

en: Class "%1$s" not found
et: Klassi "%1$s" ei leitud

en: Controller path is empty
et: Kontrolleri tee on tühi

en: Coupon code "%1$s" is invalid
et: Kupongi kood "%1$s" on kehtetu.

en: Coupon code "%1$s" is invalid or not available any more
et: Kupongi kood "%1$s" on kehtetu või ei ole enam saadaval.

en: Coupon for code "%1$s" is not available any more
et: Kupong koodile "%1$s" ei ole enam saadaval.

en: Domain "%1$s" is not supported
et: Domeen "%1$s" ei ole toetatud

en: Invalid "%1$s" references for product with ID "%2$s"
et: Invaliidne "%1$s" viide tootele, mille ID on "%2$s".

en: Invalid "%1$s" references for product with ID %2$s
et: Invaliidne "%1$s" viide tootele, mille ID on %2$s

en: Invalid address properties, please check your input
et: Väärad aadressi omadused, palun kontrollige oma sisestust

en: Invalid characters in class name "%1$s"
et: Lubamatud tähemärgid klassi nimes "%1$s"

en: Invalid characters in controller name "%1$s"
et: Väärad tähemärgid kontrolleri nimes "%1$s"

en: Invalid characters in controller name "%1$s" in "%2$s"
et: Väärad tähemärgid kontrolleri "%1$s" nimes "%2$s"

en: Invalid class name "%1$s"
et: Vale klassi nimi "%1$s"

en: Invalid domain "%1$s"
et: Vale domeen "%1$s"

en: Invalid factory "%1$s"
et: factory "%1$s" on vigane

en: Invalid price value "%1$s"
et: Vale hinnaväärtus "%1$s"

en: Invalid service attributes
et: Teenuse kehtetud atribuudid

en: Invalid value for address type "%1$s"
et: Aadressitüübi "%1$s" väärtus on vale.

en: List type for domain "%1$s" and code "%2$s" not found
et: Domeeni "%1$s" ja koodi "%2$s" loenditüüpi ei leitud.

en: No article found for selected attributes and product ID "%1$s"
et: Valitud atribuutide ja toote ID "%1$s" jaoks ei leitud artiklit.

en: No customer lists domain
et: Klientide nimekirjade domeen puudub

en: No customer lists type code
et: Klientide nimekirjade tüübikood puudub

en: No item for "%1$s" (%2$s) found
et: Punkti "%1$s" (%2$s) jaoks ei leitud ühtegi toodet.

en: No order item for ID "%1$s" found
et: ID "%1$s" jaoks ei leitud tellimusartiklit.

en: No stock for product ID "%1$s" and type "%2$s" available
et: Tootetunnuse "%1$s" ja tüübi "%2$s" varud puuduvad.

en: No unique article found for selected attributes and product ID "%1$s"
et: Valitud atribuutide ja toote ID "%1$s" jaoks ei leitud unikaalset artiklit.

en: Not allowed to access customer data for ID "%1$s"
et: ID "%1$s" kliendiandmetele ei ole lubatud ligi pääseda.

en: Number of coupon codes exceeds the limit
et: Allahindluskoodide arv ületab lubatud piiri

en: Product item with ID "%1$s" not found
et: Tooteartiklit ID "%1$s" ei leitud.

en: Requirements for coupon code "%1$s" aren't met
et: Kupongi "%1$s" nõuded ei ole täidetud.

en: Service item for type "%1$s" and ID "%2$s" not found
et: Tüübi "%1$s" ja ID "%2$s" teenuseelementi ei leitud.

en: Site is not available
et: Sait ei ole saadaval

en: Temporary limit reached
et: Ajutine piir on saavutatud

en: Temporary order limit reached
et: Ajutine tellimuse piir on saavutatud

en: The order has already been created
et: Tellimus on juba loodud

en: There are not enough products "%1$s" in stock
et: Laos ei ole piisavalt tooteid "%1$s".

en: Unable to call method "%1$s"
et: Meetodit "%1$s" ei ole võimalik välja kutsuda.

en: Unable to call method "%1$s::%2$s"
et: Meetodit "%1$s::%2$s" ei ole võimalik välja kutsuda.

en: Unable to create provider "%1$s" for service with ID "%2$s"
et: Teenuse "%1$s" teenusepakkuja "%2$s" jaoks ei ole võimalik luua.

en: Unable to find category "%1$s"
et: Kategooriat "%1$s" ei ole võimalik leida.

en: Unable to find product "%1$s"
et: Toodet "%1$s" ei ole võimalik leida.

en: Unable to find supplier "%1$s"
et: Tarnijat "%1$s" ei ole võimalik leida.

en: Unknown attributes "%1$s"
et: Teadmata atribuudid "%1$s"

en: Unknown service attributes
et: Teadmata teenuse atribuudid

en: You are not allowed to manage groups
et: Teil ei ole lubatud hallata gruppe

en: You can only add a review if you have ordered a product
et: Saate lisada arvustuse ainult siis, kui olete tellinud toote.
