aimeos-core - en to lt translation catalogue (54 entries)

en: Adding product with ID "%1$s" is not allowed
lt: Neleidžiama pridėti gaminio su ID "%1$s"

en: Available attribute IDs "%1$s" do not match the given attribute IDs "%2$s"
lt: Turimi atributų ID "%1$s" neatitinka pateiktų atributų ID "%2$s"

en: Basket item at position "%1$d" cannot be changed
lt: Krepšelio elemento pozicijoje "%1$d" negalima keisti

en: Basket item at position "%1$d" cannot be deleted manually
lt: Krepšelio elemento, esančio pozicijoje "%1$d", negalima ištrinti rankiniu būdu

en: Category is not available
lt: Kategorija nėra prieinama

en: Class "%1$s" does not implement "%2$s"
lt: Klasė "%1$s" nerealizuoja "%2$s"

en: Class "%1$s" does not implement interface "%2$s"
lt: Klasė "%1$s" nerealizuoja sąsajos "%2$s"

en: Class "%1$s" not available
lt: Klasė "%1$s" nepasiekiama

en: Class "%1$s" not found
lt: Klasė "%1$s" nerasta

en: Controller path is empty
lt: Valdiklio kelias yra tuščias

en: Coupon code "%1$s" is invalid
lt: Kupono kodas "%1$s" negalioja

en: Coupon code "%1$s" is invalid or not available any more
lt: Kupono kodas "%1$s" negalioja arba nebėra prieinamas

en: Coupon for code "%1$s" is not available any more
lt: Kodo "%1$s" kuponas nebėra prieinamas

en: Domain "%1$s" is not supported
lt: Domenas "%1$s" nepalaikomas

en: Invalid "%1$s" references for product with ID "%2$s"
lt: Negaliojančios "%1$s" nuorodos produktui su ID "%2$s"

en: Invalid "%1$s" references for product with ID %2$s
lt: Negaliojančios "%1$s" nuorodos produktui su ID %2$s

en: Invalid address properties, please check your input
lt: Neteisingos adreso savybės, patikrinkite įvestį

en: Invalid characters in class name "%1$s"
lt: Netinkami simboliai klasės pavadinime "%1$s"

en: Invalid characters in controller name "%1$s"
lt: Valdiklio pavadinime "%1$s" įrašyti neteisingi simboliai

en: Invalid characters in controller name "%1$s" in "%2$s"
lt: Netinkami simboliai valdiklio pavadinime "%1$s" in "%2$s"

en: Invalid class name "%1$s"
lt: Netinkamas klasės pavadinimas "%1$s"

en: Invalid domain "%1$s"
lt: Netinkamas domenas "%1$s"

en: Invalid factory "%1$s"
lt: Netinkama gamykla "%1$s"

en: Invalid price value "%1$s"
lt: Netinkama kainos reikšmė "%1$s"

en: Invalid service attributes
lt: Netinkami paslaugos atributai

en: Invalid value for address type "%1$s"
lt: Netinkama adreso tipo "%1$s" reikšmė

en: List type for domain "%1$s" and code "%2$s" not found
lt: Nerastas domeno "%1$s" ir kodo "%2$s" sąrašo tipas

en: No article found for selected attributes and product ID "%1$s"
lt: Nerastas joks straipsnis pagal pasirinktus atributus ir gaminio ID "%1$s"

en: No customer lists domain
lt: Nėra klientų sąrašų domeno

en: No customer lists type code
lt: Nėra klientų sąrašų tipo kodo

en: No item for "%1$s" (%2$s) found
lt: Nerastas elementas "%1$s" (%2$s)

en: No order item for ID "%1$s" found
lt: Nerastas ID "%1$s" užsakymo elementas

en: No stock for product ID "%1$s" and type "%2$s" available
lt: Prekės ID "%1$s" ir tipo "%2$s" atsargų nėra

en: No unique article found for selected attributes and product ID "%1$s"
lt: Nerastas unikalus pasirinktų atributų ir produkto ID "%1$s" straipsnis

en: Not allowed to access customer data for ID "%1$s"
lt: Neleidžiama pasiekti ID "%1$s" kliento duomenų

en: Number of coupon codes exceeds the limit
lt: Kuponų kodų skaičius viršija limitą

en: Product item with ID "%1$s" not found
lt: Nerastas produkto elementas su ID "%1$s"

en: Requirements for coupon code "%1$s" aren't met
lt: Nesilaikoma kupono kodo "%1$s" reikalavimų

en: Service item for type "%1$s" and ID "%2$s" not found
lt: Tipo "%1$s" ir ID "%2$s" paslaugos elementas nerastas

en: Site is not available
lt: Svetainė neprieinama

en: Temporary limit reached
lt: Pasiekta laikina riba

en: Temporary order limit reached
lt: Pasiektas laikinas užsakymo limitas

en: The order has already been created
lt: Užsakymas jau sukurtas

en: There are not enough products "%1$s" in stock
lt: Sandėlyje nėra pakankamai produktų "%1$s"

en: Unable to call method "%1$s"
lt: Nepavyksta iškviesti metodo "%1$s"

en: Unable to call method "%1$s::%2$s"
lt: Nepavyksta iškviesti metodo "%1$s::%2$s"

en: Unable to create provider "%1$s" for service with ID "%2$s"
lt: Nepavyksta sukurti paslaugų teikėjo "%1$s" paslaugai su ID "%2$s"

en: Unable to find category "%1$s"
lt: Nepavyko rasti kategorijos "%1$s"

en: Unable to find product "%1$s"
lt: Nepavyko rasti produkto "%1$s"

en: Unable to find supplier "%1$s"
lt: Nepavyksta rasti tiekėjo "%1$s"

en: Unknown attributes "%1$s"
lt: Nežinomi atributai "%1$s"

en: Unknown service attributes
lt: Nežinomi paslaugos atributai

en: You are not allowed to manage groups
lt: Jums neleidžiama valdyti grupių

en: You can only add a review if you have ordered a product
lt: Apžvalgą galite pridėti tik tada, jei užsisakėte produktą.
