aimeos-core - en to pl translation catalogue (54 entries)

en: Adding product with ID "%1$s" is not allowed
pl: Dodawanie produkt z ID "%1$s" jest nie dozwolone

en: Available attribute IDs "%1$s" do not match the given attribute IDs "%2$s"
pl: Dostępny atrybut o ID "%1$s" nie pasuje do podanego atrybutu o ID "%2$s"

en: Basket item at position "%1$d" cannot be changed
pl: Nie można zmienić pozycję "%1$d" zawartą w koszyku

en: Basket item at position "%1$d" cannot be deleted manually
pl: Nie można usunąć ręcznie pozycji "%1$d" z koszyka

en: Category is not available
pl: Kategoria nie jest dostępna

en: Class "%1$s" does not implement "%2$s"
pl: W klasie "%1$s" nie zaimplementowano "%2$s"

en: Class "%1$s" does not implement interface "%2$s"
pl: W klasie "%1$s" nie zaimplementowano interfejsu "%2$s"

en: Class "%1$s" not available
pl: Klasa "%1$s" jest nie dostępna

en: Class "%1$s" not found
pl: Nie znaleziono klasy "%1$s"

en: Controller path is empty
pl: Ścieżka kontrolera jest pusta

en: Coupon code "%1$s" is invalid
pl: Kod kuponu "%1$s" jest nie ważny

en: Coupon code "%1$s" is invalid or not available any more
pl: Kod kuponu "%1$s" jest nieważny lub niedostępny.

en: Coupon for code "%1$s" is not available any more
pl: Kupon z kodem "%1$s" nie jest już dostępny

en: Domain "%1$s" is not supported
pl: Domena "%1$s" nie jest obsługiwana

en: Invalid "%1$s" references for product with ID "%2$s"
pl: Niepoprawna referencja "%1$s" do produktu z ID "%2$s"

en: Invalid "%1$s" references for product with ID %2$s
pl: Nieprawidłowe referencje "%1$s" dla produktu o ID %2$s

en: Invalid address properties, please check your input
pl: Niepoprawne dane adresowe, proszę je sprawdzić

en: Invalid characters in class name "%1$s"
pl: Niewłaściwy znak w nazwie klasy "%1$s"

en: Invalid characters in controller name "%1$s"
pl: Nieprawidłowe znaki w nazwie kontrolera "%1$s"

en: Invalid characters in controller name "%1$s" in "%2$s"
pl: Niewłaściwe znaki w nazwie kontrolera "%1$s" w "%2$s"

en: Invalid class name "%1$s"
pl: Niepoprawna nazwa klasy "%1$s"

en: Invalid domain "%1$s"
pl: Niepoprawna domena "%1$s"

en: Invalid factory "%1$s"
pl: Niepoprawny producent "%1$s"

en: Invalid price value "%1$s"
pl: Nieprawidłowa wartość ceny "%1$s"

en: Invalid service attributes
pl: Nieprawidłowe atrybuty usługi

en: Invalid value for address type "%1$s"
pl: Niewłaściwa wartość adresu o typie "%1$s"

en: List type for domain "%1$s" and code "%2$s" not found
pl: Nie znaleziono tego typu listy w domenie "%1$s" i kodzie "%2$s"

en: No article found for selected attributes and product ID "%1$s"
pl: Nie znaleziono produktu o podanym atrybucie i ID "%1$s"

en: No customer lists domain
pl: Brak domeny z listami klientów

en: No customer lists type code
pl: Brak kodu typu listy klientów

en: No item for "%1$s" (%2$s) found
pl: Nie znaleziono pozycji dla "%1$s" (%2$s)

en: No order item for ID "%1$s" found
pl: Nie znaleziono pozycji zamówienia dla ID "%1$s"

en: No stock for product ID "%1$s" and type "%2$s" available
pl: Brak dostępnych zapasów dla ID produktu "%1$s" i typu "%2$s"

en: No unique article found for selected attributes and product ID "%1$s"
pl: Nie znaleziono produktu z podanym atrybutem i ID "%1$s"

en: Not allowed to access customer data for ID "%1$s"
pl: Niedozwolony dostęp do danych klienta dla ID "%1$s"

en: Number of coupon codes exceeds the limit
pl: Liczba kodów kuponowych przekroczyła limit

en: Product item with ID "%1$s" not found
pl: Nie znaleziono elementu produktu o identyfikatorze "%1$s"

en: Requirements for coupon code "%1$s" aren't met
pl: Wymagania kodu kuponu "%1$s" nie są spełnione

en: Service item for type "%1$s" and ID "%2$s" not found
pl: Nie znaleziono usługi typu "%1$s" i z ID "%2$s"

en: Site is not available
pl: Strona jest niedostępna

en: Temporary limit reached
pl: Osiągnięto limit tymczasowy

en: Temporary order limit reached
pl: Osiągnięto tymczasowy limit zamówień

en: The order has already been created
pl: Zamówienie zostało już utworzone

en: There are not enough products "%1$s" in stock
pl: Nie ma wystarczającej ilości produktu "%1$s" w magazynie

en: Unable to call method "%1$s"
pl: Nie można wywołać metody "%1$s"

en: Unable to call method "%1$s::%2$s"
pl: Nie można wywołać metody "%1$s::%2$s"

en: Unable to create provider "%1$s" for service with ID "%2$s"
pl: Nie można utworzyć providera "%1$s" usługi z ID "%2$s"

en: Unable to find category "%1$s"
pl: Nie można znaleźć kategorii "%1$s"

en: Unable to find product "%1$s"
pl: Nie można znaleźć produktu "%1$s"

en: Unable to find supplier "%1$s"
pl: Nie można znaleźć dostawcy "%1$s"

en: Unknown attributes "%1$s"
pl: Nieznany atrybut "%1$s"

en: Unknown service attributes
pl: Nieznane atrybuty usługi

en: You are not allowed to manage groups
pl: Nie możesz zarządzać grupami

en: You can only add a review if you have ordered a product
pl: Recenzję można dodać tylko w przypadku zamówienia produktu
