aimeos-core - en to sk translation catalogue (54 entries)

en: Adding product with ID "%1$s" is not allowed
sk: Pridanie produktu s ID  "%1$s" nie je povolené

en: Available attribute IDs "%1$s" do not match the given attribute IDs "%2$s"
sk: Dostupné atribút ID  "%1$s" sa nezhodujú s danými parametrami ID  "%2$s"

en: Basket item at position "%1$d" cannot be changed
sk: Položka košíku na pozícií  "%1$d" nemôže byť zmenená

en: Basket item at position "%1$d" cannot be deleted manually
sk: Položka v košíku na pozícií  "%1$d" nemôŽe byť ručne zmazaná

en: Category is not available
sk: Kategória nie je k dispozícii

en: Class "%1$s" does not implement "%2$s"
sk: Trieda "%1$s" neimplementuje "%2$s"

en: Class "%1$s" does not implement interface "%2$s"
sk: Trieda  "%1$s" neimplementuje rozhranie  "%2$s"

en: Class "%1$s" not available
sk: Trieda  "%1$s" nie je dostupná

en: Class "%1$s" not found
sk: Trieda "%1$s" nenájdená

en: Controller path is empty
sk: Cesta ovládača je prázdná

en: Coupon code "%1$s" is invalid
sk: Kód kupónu  "%1$s" je neplatný

en: Coupon code "%1$s" is invalid or not available any more
sk: Kód kupónu "%1$s" je napltný alebo už nie je dostupný

en: Coupon for code "%1$s" is not available any more
sk: Kód kupónu "%1$s" už nie je dostupný

en: Domain "%1$s" is not supported
sk: Doména "%1$s" nie je podporovaná

en: Invalid "%1$s" references for product with ID "%2$s"
sk: Neplatné "%1$s" referencuje produkt s ID "%2$s"

en: Invalid "%1$s" references for product with ID %2$s
sk: Neplatné odkazy "%1$s" pre produkt s ID %2$s

en: Invalid address properties, please check your input
sk: Neplatné adresné vlastnosti, prosím skontrolujte to

en: Invalid characters in class name "%1$s"
sk: Neplatné znaky v triede  "%1$s"

en: Invalid characters in controller name "%1$s"
sk: Neplatné znaky v názve kontroléra "%1$s"

en: Invalid characters in controller name "%1$s" in "%2$s"
sk: Neplatné znaky v ovládači  "%1$s" v "%2$s"

en: Invalid class name "%1$s"
sk: Neplatný názov triedy "%1$s"

en: Invalid domain "%1$s"
sk: Neplatná doména  "%1$s"

en: Invalid factory "%1$s"
sk: Neplatná továreň "%1$s"

en: Invalid price value "%1$s"
sk: Neplatná hodnota ceny "%1$s"

en: Invalid service attributes
sk: Neplatné atribúty služby

en: Invalid value for address type "%1$s"
sk: Neplatná hodnota pre typ adresy  "%1$s"

en: List type for domain "%1$s" and code "%2$s" not found
sk: Typ záznamu nenájdený pre doménu "%1$s" a kód "%2$s"

en: No article found for selected attributes and product ID "%1$s"
sk: Nebol nájdený žiaden artikel pre zvolené kritéria a ID produktu "%1$s"

en: No customer lists domain
sk: Žiadna doména zoznamov zákazníkov

en: No customer lists type code
sk: Žiadny kód typu zoznamov zákazníkov

en: No item for "%1$s" (%2$s) found
sk: Žiadná položka nebola nájdená pre "%1$s" (%2$s)

en: No order item for ID "%1$s" found
sk: Nenašla sa žiadna položka objednávky pre ID "%1$s"

en: No stock for product ID "%1$s" and type "%2$s" available
sk: Nie sú k dispozícii žiadne skladové zásoby pre ID výrobku "%1$s" a typ "%2$s"

en: No unique article found for selected attributes and product ID "%1$s"
sk: Žiaden unikátny artikel sa nenašiel pre zvolené kritéria a ID produktu "%1$s"

en: Not allowed to access customer data for ID "%1$s"
sk: Nie je povolený prístup k údajom zákazníka pre ID "%1$s"

en: Number of coupon codes exceeds the limit
sk: Počet kódov kupónov prekračuje limit

en: Product item with ID "%1$s" not found
sk: Položka produktu s ID "%1$s" nebola nájdená

en: Requirements for coupon code "%1$s" aren't met
sk: Požiadavky pre kód kupónu "%1$s" ste nesplnili

en: Service item for type "%1$s" and ID "%2$s" not found
sk: Položka služby pre typ "%1$s" a ID "%2$s" nebol nájdený

en: Site is not available
sk: Stránka nie je k dispozícii

en: Temporary limit reached
sk: Dočasný limit dosiahnutý

en: Temporary order limit reached
sk: Dočasný limit objednávky dosiahnutý

en: The order has already been created
sk: Objednávka už bola vytvorená

en: There are not enough products "%1$s" in stock
sk: Nie je dostatok tovaru "%1$s" na sklade

en: Unable to call method "%1$s"
sk: Nepodarilo sa zavolať metódu "%1$s"

en: Unable to call method "%1$s::%2$s"
sk: Nepodailo sa zavolať metódu "%1$s::%2$s"

en: Unable to create provider "%1$s" for service with ID "%2$s"
sk: Nepodarilo sa vytvoriť poskytovateľa "%1$s" pre službu s ID "%2$s"

en: Unable to find category "%1$s"
sk: Nie je možné nájsť kategóriu "%1$s"

en: Unable to find product "%1$s"
sk: Nie je možné nájsť produkt "%1$s"

en: Unable to find supplier "%1$s"
sk: Nie je možné nájsť dodávateľa "%1$s"

en: Unknown attributes "%1$s"
sk: Neznáme atribúty "%1$s"

en: Unknown service attributes
sk: Neznáme atribúty služby

en: You are not allowed to manage groups
sk: Nie je povolené spravovať skupiny

en: You can only add a review if you have ordered a product
sk: Recenziu môžete pridať len vtedy, ak ste si produkt objednali
