aimeos-core - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Category is not available
sl: Kategorija ni na voljo

en: Invalid service attributes
sl: Neveljavni atributi storitve

en: Site is not available
sl: Stran ni na voljo

en: Unable to find category "%1$s"
sl: Ni mogoče najti kategorije "%1$s"

en: Unable to find supplier "%1$s"
sl: Ni mogoče najti dobavitelja "%1$s"

en: Unknown service attributes
sl: Neznani atributi storitev
